گذری کوتاه بر فیلم Snatched

فیلم snatched 2017

در این مطلب قصد داریم فیلم کمدی Snatched یا “ربوده شده” را خدمت شما عزیزان معرفی کرده و اندکی به بررسی آن بپردازیم. با ما تا انتهای مطلب همراه باشید!

 

 

 

 

 

 

 

 

توجه : علی رغم خط مشی نشریه اینترنتی شهر مبنی بر عدم اسپویل داستان ها و فیلم ها، ممکن است مطلب زیر بخشی از داستان را لو بدهد.

فیلم ربوده شده که قهرمان آن امیلی میدلتون (امی شومر) است، روایتگر زندگی دختری است که سفری غیرمنتظره به کشور کلمبیا دارد و در این سفر پر ماجرا مادرش (گُلدی هاون) را نیز با خودش همراه می کند.شاید چند دقیقه ی ابتدایی فیلم، این طرز فکر را به شما بدهد که دارید یک کمدی لوس و پر از کلیشه و خاله زنک محور را می بینید، اما هرچه جلوتر می روید ترغیب می شوید که پای اتفاقات غیرمنتظره ای که داستان را شکل می دهند بنشینید.

امی شومر

ربوده شدگان داستان ما طی جریاناتی بسیار جالب و دیدنی بیننده را مجاب می کنند تا آخر فیلم به آنها چشم بدوزند، نه با جاذبه ی زنانگی و این حرف ها! بلکه با هنر بازیگری و هنرنمایی کارگردان این فیلم جاناتان لوین. کارگردانی که فیلم های طنزش سراسر خلاقیت است و Warm Bodies نمونه ی بارز آن است.

فیلم ربوده شدگان snatched 2017

فیلم فوق با بودجه ی ۴۲ میلیونی ساخته شد و حدود ۶۰ میلیون دلار فروش رفت و این نشان از موفقیت این کمدی ساده و در عین حال گیرا دارد. به زعم بنده، این کمدی یکی از برترین طنزهای دوسال اخیر می باشد و دیدن آن را به شما توصیه می کنم البته نه در حضور خانواده!

کانال تلگرام نشریه ی شهر

 

 

کمی راجع به سامان کتال

مترجم زبان انگلیسی ، طراح گرافیک، ویراستار و تکنسین آسانسور. یک کتابخوان درجه یک. عاشق فیلم و سریال های درام، جنایی و تاریخی. علاقمند به کتابهای فانتزی و وحشتناک و همچنین روانشناسی هستم، مخصوصاً کتاب های دارن شان و امیلی رودا.
1+
Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *