معرفی فیلم Passengers

مسافران Passengers

در این مطلب قصد داریم فیلم Passengers (مسافران) را با کمترین میزان اسپویل خدمت شما عزیزان معرفی کنیم تا – شمایی که این فیلم را هنوز ندیده‌اید – از دیدن این فیلم لذت ببرید. با ما همراه باشید.

 

 

 

 

با وجود اینکه فیلم Passengers موضوعی در رابطه با بُعد زمان و مکان داشت، اما کمترین چیزی که در این فیلم روی آن مانور داده شد، بررسی علمی ابعاد زمان و مکان بود، چرا که اصلاً نیازی به این کار نبود. مسافران، فیلمی هیجان‌انگیز و دلهره‌آور است، نه یک علمی‌-تخیلیِ حوصله‌سربر!

فیلم از ابتدا بیننده را درگیر می‌کند و آنقدر مخاطب را در نقش کاراکتر اصلی قصه فرو می‌برد که موهای تنش سیخ می‌شود. داستان فیلم، اتفاقی را روایت می‌کند که سوژه‌اش درمیان داستان‌های ثریلری که خوانده‌ایم بی‌سابقه‌است؛ برزخ کهکشانی.

فیلم مسافران 2016

مسافران آنچنان ما را در قصه‌اش غرق کرد که نتوانستیم تا آخر فیلم چشم از آن برداریم. دکمه‌ی Pause را حتی برای آوردن آب از یخچال فشار ندادیم و چه کیفی داد وقتی چراغ‌ها را خاموش کردیم!

رابطه‌ی عاشقانه‌ در این فیلم یکی از روابط “به‌جا” در میان فیلم‌های این‌چنینی بود و در خودِ این رابطه نیز کشمکش‌هایی وجود داشت که داستان را بیش از پیش برای بیننده جذاب می‌کرد.

Passengers 2016 Movie

ابتدای فیلم حس کردیم مسافران کپیِ پرداخته‌شده‌ای همانند مریخی است – چرا که برخی سکانس‌ها عیناً برگردانده شده‌اند –  اما رفته‌رفته، از اینکه زود قضاوت کردیم پشیمان شدیم و در دلمان به نویسنده و کارگردان این اثر باشکوه درود فرستادیم!

فیلم پایان هیستریکی دارد و باعث به وجدآمدن شما خواهد شد. به علت وجود صحنه‌های کم و بیش عاشقانه سعی کنید فیلم را تنها ببینید. زود قضاوت نکرده و این اثر را با سایر آثار مشابه مقایسه نکنید. و در انتها نظرات خود را زیر این پست راجع به این فیلم بنویسید! با تشکر!

 

کانال تلگرام نشریه ی شهر

کمی راجع به سامان کتال

مترجم زبان انگلیسی ، طراح گرافیک، ویراستار و تکنسین آسانسور. یک کتابخوان درجه یک. عاشق فیلم و سریال های درام، جنایی و تاریخی. علاقمند به کتابهای فانتزی و وحشتناک و همچنین روانشناسی هستم، مخصوصاً کتاب های دارن شان و امیلی رودا.
1+
Rating: 5.0. From 2 votes.
Please wait...

One Response to معرفی فیلم Passengers

  1. reza گفت:

    فیلم جالبی بود. خوشم اومد

    0

    No votes yet.
    Please wait...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *