بازگشت آقای کمالگرا به روی صحنه

دنگال امیرخان

امیر خان یا عامر خان معروف به آقای کمالگرا پس از دوسال دوباره به سینما بازگشت. فیلم جدید عامر ، دنگال #Dangal نام دارد ، فیلمی که دوسال درحال ساخت بود. با معرفی این فیلم همراه ما باشید.

 

آخرین فیلم عامر برمیگرده به ۲۰۱۴ که سال خوبی برای این بازیگر بوده. امیر معمولاً هر فیلمنامه ای رو قبول نمیکنه حتی اگه فیلمنامه مناسب رو پیدا نکنه چندسال کاملاً بیکار می مونه تا یه فیلمنامه فوق العاده بهش پیشنهاد بشه و برای همینه که بهش میگن اقای کمالگرا.

در سال ۲۰۱۶ سلمان خان با فیلم سلطان بیشتر رکوردها رو به نام خودش زد اما انتظارات زیادی میره که دنگال موفق به این بشه که رکورد پرفروش ترین فیلم سال ۲۰۱۶ رو در آخرین روز های سال به اسم خودش کنه. درون مایه دو فیلم ظاهراً مشابه هستند. هردو فیلم با مضمون ورزشی هستن و درحال حاضر یک هفته از اکران فیلم میگذره که فروش روز اول دنگال حدودا ۳۰ کرور بوده و فروش روز دوم حدودا ۳۵ کرور روز سوم ۴۶ و روز چهارم۱۶و در روز پنجم حدودا ۲۳ کرور و در روز ششم۲۱ و درروز هفتم ۲۰ کرور فروش داشته باشد. البته هنوز سلطان جلو هستش چون سلطان در روز اول حدودا ۳۷ کرور افتتاحیه داشت و  ۵ روز پشت هم فروش سلطان از ۳۰ کرور گذشت.

امیر خان عامر خان

همونطور که دیدید دنگال درعرض سه روز از ۱۰۰ کرور عبور کرد. البته اواخر هفته افت قابل قبولی داشت اما از اونجا ک تا سه هفته هیچ فیلمی روی پرده ها نخواهد رفت و فیلمی برای کلش سر راه دنگال قرار نمیگیره هنوز امیدها پابرجاست چون با پیشرفت در فروش روزهای آینده به نظر میرسه این فیلم میتونه با همین روند پیشرفت ۳۰۰ کروری بشه و یا حتی سلمان خان رو از پیش برداره و اولین ۴۰۰ کروری تاریخ هند رو رقم بزنه.

از اونجایی که درحال حاضر دنگال تمام سینماها رو به خودش اختصاص داده و درحال کلش با هیچ فیلمی نیست پس بنظر رشد فروش این فیلم میتونه ادامه دار باشه و طی چند روز این پیشرفت رو حفظ کنه به سلمان و سلطان برسه. اما آیا واقعا دنگال میتونه رکورد سلمان رو بشکنه؟ آیا دنگال اولین ۴۰۰ کروری تاریخ هند رو رقم میزنه؟ باید نشست و دید که کدوم یک از این بازیگران بزرگ موفق خواهند شد.

سلمان خان امیر خان

سلمان با قدرت به رتبه یک سینما تکیه زده. آیا عامر میتونه  با فیلم زیبای دنگال که خودش هم تهیه کنندگیش رو برعهده داره سلمان رو از سر راه برداره؟ اما پشت پرده این رقابت رفاقت صمیمانه این دو دوست صمیمی هستش که این رقابت رو زیباتر میکنه؛ طوری که سلمان قبل از دیدن دنگال اظهار کرد که مسلماً دنگال بهتر از سلطان هستش. حالا باید دید این حرف فروتنی سلمان رو میرسونه یا واقعا دنگال بهتر از سلطان پرفروش ترین فیلم سال ۲۰۱۶ حال حاضر سینمای بالیوود هستش؟ نظر باشما دوستان عزیز.

 

کانال تلگرام نشریه ی شهر

سامان خان

کمی راجع به سامان خان

پهلوون اصلی اونه که توی زندگی خودشو نشون بده تا اگه خواست زندگی زمینش بزنه تو محکم رو پاهات بایستی ولی انگار زندگی همیشه پیروز میشه
دیالوگ زیبای سلمان در پرفروش ترین فیلم هندی سال ۲۰۱۶فیلم زیبایsultan

4+
Rating: 3.8. From 8 votes.
Please wait...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *